LKTB24_pozvanka (147K)
3. tradiční 24hodinový maraton v pozorování/fotografování letadel se v okolí letiště Brno uskuteční
ve dnech 5. a 6. července 2008.

Certifikát získají účastníci, kteří se budou nejméně od 10:00 hodin v sobotu 5. července 2008 do 10:00 hodin v neděli 6. července 2008 prokazatelně zdržovat ve vymezeném prostoru a budou se věnovat bohulibé činnosti sledování letadel, pořizování epesních snímků a klábosení o nich.

Vymezeným prostorem se rozumí body kolem letiště Brno, tak jak jsou uvedeny na stránce planesLite, případně organizátory určené body související s letectvím, vyhlídkové letouny nevyjímaje.

Až na nutné případy přesunu mezi jednotlivými body, nabíjení pomůcek a podobných potřeb je nutné se zdržovat v dohledu letištní plochy, není tedy možné například obědvat v letištní restauraci, ze které je výhled silně omezen. Výjimky vyhlašují organizátoří na místě. V tematicky spřízněných prostorách je v jednání základní servis typu nabíjení elektronických přístrojů, možnost zakoupení nápojů apod. Pozor, jídlo není k dispozici, přijeďte zásobeni, případně povoláme posly!

Sraz účastníků je v sobortu 5. července před 10. hodinou u Herbstu, bod č. 2 na uvedené mapě, předběžné orientační přihlášky přijímáme na adrese planeslite@planes.cz.

Pokud někdo nemá dost času, nechť vytvoří štafetu nebo přijde aspoň na chvíli.

Tally ho!

Odkazy:
airspotter.eu
www.lktb.info
www.planes.cz
rh-plus.cz/planes

Vloni: Pozvánka, reportáže... Předloni: Pozvánka, reportáž 1...