LKTB24_pozvanka (147K)
Ve dnech 29.a 30. srpna se v okolí letiště Brno uskuteční 24hodinový maraton za účelem překonání Markova rekordu v pozorování/fotografování letadel.

Certifikát získají účastníci, kteří se budou nejméně od 10:00 hodin v úterý 29. srpna 2006 do 10:00 hodin ve středu 30. srpna 2006 prokazatelně zdržovat ve vymezeném prostoru a budou se věnovat bohulibé činnosti sledování letadel, pořizování epesních snímků a klábosení o nich.

Vymezeným prostorem se rozumí body kolem letiště Brno, tak jak jsou uvedeny na stránce planesLite.

Až na nutné případy přesunu mezi jednotlivými body, nabíjení pomůcek a podobných potřeb je nutné se zdržovat v dohledu letištní plochy, není tedy možné například obědvat v letištní restauraci, ze které je výhled silně omezen. V tematicky spřízněných prostorách je díky přátelům létání zajištěn základní servis typu nabíjení elektronických přístrojů, možnost zakoupení nápojů apod. Pozor, jídlo není k dispozici, přijeďte zásobeni!

Sraz účastníků je v úterý 29. srpna před 10. hodinou u Herbstu, bod č. 2 na uvedené mapě, předběžné orientační přihlášky přijímáme na adresách planeslite@planes.cz. I přes chrabrou snahu některého "novinářstva" lze přes plot i dnes, dva dny před akcí, stále v některých místech fotit bez pomůcek i při zachování veškeré slušnosti a důstojnosti.

Pokud někdo nemá dost času, nechť vytvoří štafetu nebo přijde aspoň na chvíli.

Tally ho!

Odkazy:
lktbspotter.wz.cz
www.lktb.info
www.planes.cz
rh-plus.cz/planes