LKTB24_pozvanka (147K)
24hodinovka proběhla k potěšení všech přítomných a kromě díků všem nápomocným osobám zde uvádíme několik odkazů na reportáže:
Marek (hledejte pod 17.7.)
Ondra (hledejte pod 17.7.)
Jirka
Martin
Původní pozvánka:
2. tradiční 24hodinový maraton v pozorování/fotografování letadel se v okolí letiště Brno uskuteční ve dnech 17. a 18. července 2007.

Certifikát získají účastníci, kteří se budou nejméně od 10:00 hodin v úterý 17. července 2007 do 10:00 hodin ve středu 18. července 2007 prokazatelně zdržovat ve vymezeném prostoru a budou se věnovat bohulibé činnosti sledování letadel, pořizování epesních snímků a klábosení o nich.

Vymezeným prostorem se rozumí body kolem letiště Brno, tak jak jsou uvedeny na stránce planesLite, případně organizátory určené body související s letectvím, vyhlídkové letouny nevyjímaje.

Až na nutné případy přesunu mezi jednotlivými body, nabíjení pomůcek a podobných potřeb je nutné se zdržovat v dohledu letištní plochy, není tedy možné například obědvat v letištní restauraci, ze které je výhled silně omezen. Výjimky vyhlašují organizátoří na místě. V tematicky spřízněných prostorách je v jednání základní servis typu nabíjení elektronických přístrojů, možnost zakoupení nápojů apod. Pozor, jídlo není k dispozici, přijeďte zásobeni, případně povoláme posly!

V jednání jsou různé druhy exkurzí, pište prosím do přihlášek návrhy dle vlastní fantazyje! Zájem o případné exkurze prosím hlaste do pondělí 02.07.2007! Na pozdější objednávky nelze bráti zřetel. Na objednávky vyhlídkových letů tak přísná lhůta nejni, ale zkuste se hlásit co nejdříve krzevá koordinaci.

Sraz účastníků je v úterý 17. července před 10. hodinou u Herbstu, bod č. 2 na uvedené mapě, předběžné orientační přihlášky přijímáme na adrese planeslite@planes.cz.

Pokud někdo nemá dost času, nechť vytvoří štafetu nebo přijde aspoň na chvíli.

Tally ho!

Odkazy:
airspotter.eu
www.lktb.info
www.planes.cz
rh-plus.cz/planes

Vloni: Pozvánka, reportáž 1...